.....rozhodli jste se využít našich služeb a získat řidičské oprávnění?

     
 

Kontaktujte nás na  telefonním čísle: 606222935, emailem autoskola.necas@seznam.cz, případně nás navštivte osobně na adrese učebny Žukovova 546/15, Ústí nad Labem-Střekov (mapka). Učebna autoškoly se nachází pouhých 10 minut cesty od centra Ústí nad Labem, v blízkosti se nachází stanice MHD linek 60,62,17,27,9 a 13

Vyučování  teorie probíhá zpravidla vždy úterý od 17.00 a 18:30 hodin, praktické jízdy se pak plánují dle dispozic lektorů a studentů.

Jak na telefonu uvedeném v kontaktech, tak v učebně Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Vyplněné formuláře ,,Žádosti" možno hodit do schránky vedle dveří do učebny autoškoly. (Formulář ,,Lékařský posudek" však odevzdejte při osobním kontaktu.)

Dále si pro rychlejší vyřízení formalit před započetím studia uložte a vytiskněte tyto dokumenty(pokud nemáte možnost tisku níže uvedených formulářů učitelé naší autoškoly Vám je samozřejmě také předají při osobní návštěvě v autoškole)
 

 


 

Žádost o řidičské oprávnění
žádost vytiskněte, vyplňte a s posudkem o zdravotní způsobilosti odneste do autoškoly.
       
 

Posudek o zdravotní způsobilosti
formulář vytiskněte a navštivte s ním svého obvodního lékaře (počítejte s poplatkem 300,- Kč a více), formulář poté spolu s vyplněnou žádostí o řidičské oprávnění odneste do autoškoly.
       
 

Potvrzení
POZOR!!! vyplňte pouze pokud jste oficiálně vysláni organizací (např. školou, firmou, stát. organizací)
formulář doneste společně s ostatními výše uvedenými formuláři
       
    soubory jsou ve formátu PDF klikněte na obrázek souboru pravým tlačítkem a ve vzniklém menu klikněte poté levým tlačítkem na možnost uložit cíl jako, poté postupujte jako při běžném uložení souboru